זכאות לקבלת הלוואה

זכאות לקבלת הלוואה

זכאים להגיש בקשה להלוואה סטודנטים הלומדים באוניברסיטת תל-אביב והמשלמים לכל הפחות תשלומים נלווים (שרותי אבטחה ורווחה) באמצעות היחידה לשכר לימוד. ההלוואות המוצעות הן בתנאים משופרים לסטודנט. לכל הלוואה מועדים ותנאים שונים.  הזכאות להלוואה מותנית, בין היתר, בנימוק אותו מציין הסטודנט ובגובה הסכום העומד לרשותנו באותה העת לעומת מספר המבקשים. אנו שומרים את הזכות לדחות בקשות אשר אינן מתיישבות עם מטרת ההלוואה.

 

סטודנט יגיש בקשה להלוואה דרך מערכת מידע אישי לתלמיד ויצרף את האישורים הנדרשים (תלושי שכר ועוד). כל בקשה להלוואה נבדקת עם הבנק וחוות הדעת של הנהלת הבנק יכולה להשפיע על החלטת הוועדה.

 

סטודנט שבקשתו להלוואה אושרה, יקבל הודעה וטפסים למילוי לכתובת המייל האוניברסיטאית שלו. הסטודנט ימלא את הטפסים כנדרש וייגש לבנק לממשה. כל סטודנט שבקשתו אושרה נדרש להציג ערבים המאושרים על ידי הבנק, בהתאם לסוג ולסכום ההלוואה שנלקחה. על כל סכום הלוואה של עד 6,000 ש"ח נדרש ערב אחד.  ערב הינו שכיר בעל הכנסה חודשית נטו בגובה 4000 ₪, העובד מעל שנה ברציפות באותו מקום עבודה, וקבוע במקום עבודתו. כמו כן, ערב יכול להיות עצמאי בכפוף לאישורי הכנסות מרו"ח כנדרש.

 

​​את ההלוואות ניתן להחזיר לאחר פרק זמן המוגדר בהתאם לסוג ההלוואה ובתשלומים נוחים. סטודנט שאושרה לו הלוואה יחויב מראש בתשלום בדמי טיפול אשראי ועמלה.

 

הלוואות שלא באמצעות הבנק:

  1. קרן המגבית של לוס אנג'לס והמרחב - החל מחודש אוקטובר - דצמבר בכל שנה.
  2. קרן מיוחדת להלוואה ישירה למימון חלקי של שכר הלימוד באוניברסיטה: במקרים מיוחדים תישקל מתן הלוואה מקרן זו לסטודנטים הנמצאים במצוקה בלתי צפויה והחייבים בתשלומי שכר לימוד.

 

סכום מינימלי לבקשה הינו 2000 ש"ח (ערב אחד)

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive