מגורים ברצף

בהתאם להחלטת האוניברסיטה יש אפשרות להתגורר במעונות ברצף במהלך שנות התואר בשני המתחמים – ברושים ואיינשטיין. הזכאות למגורים ברצף מוגבלת ונמדדת משנת הלימוד הראשונה באוניברסיטה (גם אם לא מומשה הזכאות למעונות וגם אם הסטודנט הוסיף או החליף חוג). מימוש הזכאות לרצף פוסל אוטומטית כל רישום אחר למעונות (גם של בן/בת הזוג).

 

סטודנט או סטודנטית אשר ימצאו זכאי למגורים ברצף, יקבלו הודעה על כך. הזכאות לרצף מגורים במעונות הינה עבור הדירה והמתחם בה מתגורר/ת הסטודנט/ית. מי שנמצא זכאי להתגורר במעונות ברצף ויחתום שהוא מעוניין להמשיך להתגורר ברצף במעונות, לא יכול להגיש בקשה חדשה לאותה שנה דרך המידע האישי לתלמיד. 

 

אי זכאות למגורים ברצף במעונות
 

יפסל כל מי שאינו סטודנט.ית מן המניין, שאינו לומד לתאר אקדמי, סטודנט.ית ללימודי תעודה, סטודנט.ית שתקופת לימודיו עולה מעבר לשנות תקן וסטודנט.ית אשר לא עמדו בהצלחה בדרישות האקדמיות. למשל לגשת לבחינות או להיות רשומים לקורסים בסמסטר א' בשני החוגים (במצב של לימודים בדו-חוגי).

כפוף לכל הפסילות הרשומות לעיל ובכפוף להיותו סטודנט פעיל בסמסטר ב' בשנה הנוכחית ובשנה העוקבת.

 

מספר שנים במעונות לפי חוג לימוד
 

  • סטודנטים וסטודנטיות לתואר ראשון במדעי הרוח, מדעי החיים, מדעים מדוייקים, בית ספר למקצועות הבריאות, מדעי החברה, משפטים ואמנויות (מלבד אדריכלות) - זכאות למגורים ברצף עד 3 שנים.
  • תלמידי רפואה והנדסה - זכאות למגורים ברצף עד 4 שנים.
  • תלמידי רפואה 4 שנתי - זכאות למגורים ברצף עד 4 שנים.
  • תלמידי אדריכלות ורפואת שיניים - זכאות למגורים ברצף עד 5 שנים.
  • תלמידי תואר שני - זכאות למגורים ברצף עד שנתיים.
  • דוקטורנטים - זכאות למגורים ברצף עד 5 שנים.

 

שימו לב

אין מעבר אוטומטי במגורים ברצף בין תואר ראשון לתואר שני או בין התואר השני לתואר השלישי. יש להגיש בקשה חוזרת למעונות על בסיס קריטריונים או על בסיס הגרלה.
 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>