כיצד ניתן לתרום לתכניות המדור לקידום סטודנטים וסטודנטיות?

אוניברסיטת תל אביב כאוניברסיטה מובילה בתחום המחקר וההוראה, מחויבת לאחריות חברתית וממנפת את משאביה לקידום אוכלוסיות מגוונות בקהילה.

המדור לקידום סטודנטים מפעיל מגוון תכניות להנגשת ההשכלה הגבוהה ולשילוב וקידום אוכלוסיות בעלות צרכים ייחודיים בקמפוס דוגמת סטודנטים יוצאי אתיופיה, סטודנטים עולים, סטודנטים מהפריפריה, סטודנטים מהמגזר הערבי, סטודנטים בעלי מוגבלויות.

 


האם חשוב לכם להשפיע?
באמצעות תרומה לאחת מתכניות התמיכה שלנו אתם מעניקים  הזדמנות להצלחה באמצעות השכלה לצעירים נזקקים ומאפשרים שוויון הזדמנויות להשתלבות בהשכלה גבוהה וצמצום פערים בין מגזרים שונים בחברה הישראלית.

אנו במדור לקידום סטודנטים רואים לנגד עיננו את צרכיו של כל סטודנט ואת האפשרות לסייע לו ולקדמו. עם זאת, השפעתן של תכניות התמיכה אינה מסתכמת בהצלחתו של הסטודנט הבודד. 
לצד הקבלה לה זוכים הסטודנטים בתכניות התמיכה, אנו מעודדים אותם להצטרף למעגל הנתינה, לתרום ולהשפיע  על ידי התנדבות ומעורבות בפרויקטים חברתיים. 
בדרך זו אנו מאמינים, ההשקעה בחינוך והשכלה גבוהה אינה רק השקעה באדם הבודד, בסטודנט היחיד שמגשים את חלומו לסיים תואר אקדמי. זוהי למעשה השקעה בכלל החברה.

 

ניתן לתרום באמצעות :
אגודת הידידים

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>