'צועדים יחד' - תכנית חונכות לסטודנטים בשנה א'

חונכי "צועדים יחד" בכנס פתיחת השנה של התכנית

המדור לקידום סטודנטים מפעיל את פרויקט '"צועדים יחד" לטובת סטודנטים חדשים באוניברסיטה.
 
"צועדים יחד" הינו פרויקט בו סטודנטים לתואר ראשון משנים מתקדמות חונכים את תלמידי שנה א' המתחילים את לימודיהם באוניברסיטה.  הפרויקט נולד מתוך ההבנה כי סטודנטים בשנה הראשונה זקוקים לקבלת פנים חמה ויד מכוונת של סטודנטים וותיקים על מנת להתגבר על קשיי השנה הראשונה באוניברסיטה. במסגרת הפרויקט החונכים יוצרים קשר עם סטודנטים שנה א' ומלווים אותם החל מהמפגש הראשוני עם החוג בו הם לומדים והמפגש עם הסביבה החברתית הלא מוכרת של הקמפוס. החונכים מסייעים לסטודנטים ברכישת "השפה האקדמית", בפיתוח מיומנויות חדשות ואסטרטגיות למידה.
 
החונכים מאפשרים לסטודנטים למצוא חברים נוספים לדרך ולחוש תחושה נוחה יותר באוניברסיטה ובחוג. החונכים מעניקים לסטודנטים חניכה אישית וקבוצתית במהלך כל הסמסטר הראשון, ומתמקדים בסיוע בנקודות זמן קריטיות כגון - בידינג, בניית מערכת, מידע על הקורסים והמרצים והכנה לתקופת הבחינות הראשונה.   
 
במסגרת הפרויקט מלווים מעל 2000 סטודנטים בחוגים: הנדסה, מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מדעי המחשב, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מזרח אסיה, פיזיותרפיה, כלכלה, ניהול, חשבונאות, מדעי החיים, מדעי המוח וחוגי הפקולטה לאמנויות.

 

יצירת קשר:

 צועדים יחד - זיוה ברוש ומיכל גלעד, רכזות 03-6405732, walking2tau@gmail.com

נחטו מען ניבין אבו קשק והודא קונדס , רכזות 03-6405198 , walking2tau.sawa@gmail.com

מעוניינים לחנוך סטודנטים במסגרת הפרויקט? מלאו פרטיכם בטופס הגשת מועמדות לחניכה ב'צועדים יחד'
 


 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive