הפודקאסט החברתי - שילוב סטודנטים.ות על הרצף האוטיסטי באוניברסיטת תל אביב

podcast

גבע שפירא, סטודנט על הרצף האוטיסטי משלים בימים אלו את התואר השני בחינוך באוניברסיטת תל אביב במסגרת תכנית יהלום של הדקאנט להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות. בפודקאסט המרגש והמעצים גבע קורא לצעירים רבים אחרים שעל הרצף האוטיסטי לא לחשוש, להגיע לאקדמיה ולהשלים לימודים לתואר. 

תכנית יהלום של השירות הפסיכולוגי בדקאנט להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות פועלת במטרה לסייע לסטודנטים.ות על הרצף האוטיסטי בהשתלבותם האקדמית והחברתית בחיי הקמפוס. לאחר הקבלה לתוכנית הסטודנטים.ות זכאים לקבלת ליווי של חונך או חונכת אישי.ת ולהתאמות אקדמיות מגוונות. החניכה מסייעת בהתנהלות מול הגורמים האקדמיים והמנהליים וחשוב אף יותר - בפן הבין אישי, בתרגול מיומנויות תקשורת ובהשתלבות החברתית בכיתות.  

לצידו של גבע מתארחים באולפן בפודקאסט החברתי בהנחייתה של איריס לונדון, גם אלברטו מסצ'יאני פסיכולוג קליני ומנהל השירות הפסיכולוגי בדקנאט להצלחת הסטודנטיות והסטודנטים ומיכל בונה מזרחי אחראית תחום נשים ומגדר ותחום א.נשים עם מוגבלות בנציבות לשוויון ומגוון.

להאזנה לחצו כאן.

  • סטודנטים.ות על הרצף המעוניינים להשתלב בתוכנית יהלום ולקבל פרטים נוספים, מוזמנים לפנות אלינו בדוא"ל  assist@tauex.tau.ac.il
  • סטודנטים וסטודנטיות בעלי מגבלה חושית ו/או פיזית יכולים.ות לפנות לדקאנט במדור קידום סטודנטים להתאמות, ליווי ותמיכה. ניתן ליצור קשר בטלפון 03-6406531 או במייל  zivabrosh@tauex.tau.ac.il

 


 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>