חווית החניכה של עמרי חן

עומרי, חונך בפרויקט "צועדים יחד" בשנת הלימודים תשע"ד, מספר על החוויה האישית שלו כחונך בפקולטה למדעים מדויקים.

 

"חברים שלומדים ביחד, צוחקים ביחד, אוכלים ביחד, יוצאים בסופי שבוע ביחד, שחיים ביחד, זוהי המשמעות החברתית בקמפוס, לא רק הישגיות ולימודים."

להיות חונך זה להעביר הלאה את מהות החיים הסטודנטיאלים, באופן מנהלי, פדגוגי וכמובן חברתי. לא מדובר בסתם עזרה וליווי, מדובר בלהפוך קבוצה של סטודנטים שלא מכירים אחד את השני לחברים, לא רק לספסל הלימודים. אם יש משהו שמחמם את הלב יותר מהעזרה עצמה, זוהי הידיעה שהעברת את החוויה הזו הלאה, למחזור חדש בבית הספר שלך, שהוא כמו בית בפקולטה וימשיך להיות כזה לבאים אחריך.

 


בין אם זו תמיכה לימודית, נפשית, שיחות חולין, ארוחות עם החניכים והעברת תכנים, אתה תמיד חווה ולומד דברים חדשים על עצמך והסביבה, אתה לומד להכיר את הקמפוס אפילו טוב משהכרת ומהווה נקודת אור לסטודנטים החדשים והאבודים.

 


כשאני התחלתי ללמוד, הייתי ללא ספק במקום אחר אם גם לי היה חונך , אך הפרוייקט לא היה קיים בזמנו.
פרוייקט "צועדים ביחד" של המדור לקידום סטודנטים נותן כלים מעולים להשתלבות טובה יותר של סטודנטים בשנה א' במסלולי הלימודים השונים, בייחוד במדעים מדוייקים היכן שהחוויות החברתית והלימודיות אתגריות ביותר.

 


כעת, זוהי הזדמנות לסטודנטים בשנה ב' והלאה, להרים את הכפפה וליצור חויות אחרות בקמפוס לתלמידי שנה א',  שיעצבו את החיים הסטודנטיאלים שלהם עד סוף התואר, כבר מהיום הראשון.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive