חווית החניכה של רואן מערוף

רואן, חונכת בתכנית "סאווה" למען סטודנטים מהמגזר הערבי, מספרת על החוויה האישית שלה כחונכת בפקולטה לרפואה.  

רואן החונכת והסטודנטים שלה

שמי רואן מערוף ואני סטודנטית לרפואת שיניים שנה ג' וחונכת בפרויקט "סאווה".  אני מלווה סטודנטים שהתחילו שנה ראשונה בלימודי רפואת שיניים. תוכנית "סאווה" היא תוכנית נהדרת שמטרתה לעזור לסטודנטים שנה א' בכל הנוגע ללימודים ולדברים אחרים שעלולים להיתקל בהם בתחילת דרכם.

 

אני מרגישה שהצלחתי לתמוך בסטודנטים שלי ועזרתי להם להתאקלם ולהתמודד עם האווירה החדשה שנתקלים בה באוניברסיטה. בנוסף, עזרתי להם בכל הנוגע ללימודים, נתתי להם טיפים חשובים ושזרתי בהם מוטיבציה. לפי דעתי,  התרומה שלי בפרויקט עזרה מאוד להצלחתם בלימודים. 

אני מאוד שמחה שניתנה לי ההזדמנות להיות חונכת בתוכנית. שיתפתי מהידע שלי והעשרתי את יכולות המנהיגות שלי. יתר על כך, יכולתי לרכוש מיומנויות בינאישיות נוספות דרך פרויקט איכותי.  דרך פרויקט זה יכולתי להיות שותפה להצלחה ולחוויות של סטודנטים אחרים, ולהיות מובילה ובעלת יוזמה. בנוסף, ניצלתי את הידע, הזמן והניסיון שלי לטובת הזולת, דבר אשר נותן סיפוק עצמי אדיר.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive