מתחברים - ללמוד, לעשות, להשפיע.

 

אוניברסיטת תל-אביב, כאוניברסיטה הגדולה והמובילה בישראל מסייעת לסטודנטים שלה, המעוניינים להוביל שינוי חברתי, לנתב את הידע, הכישורים והאיכויות שלהם לפעילות חברתית משמעותית ובעלת פוטנציאל להשפעה על העתיד של החברה בישראל. במתחברים, משתלבים הסטודנטים בפעילות בארגונים מובילים לשינוי חברתי, לומדים על החברה בישראל, מתנסים בפעילות חברתית, מפתחים מיומנויות חדשות ומשפיעים בנושאים החברתיים הבוערים ביותר. 'מתחברים' מסייעת לארגונים הלוקחים חלק בתכנית לקדם מטרות מהותיות.

 

ללמוד
במתחברים מקבלים הסטודנטים הזדמנות להכיר מקרוב את הסוגיות החברתיות המרכזיות איתן מתמודדת החברה בישראל, ולנתב את הכישורים והיכולות שלהם להשפיע בנושאים שקרובים לליבם. הסטודנטים יכולים לבחור מתוך מגוון מסלולים את הפרויקט המתאים להם: אי שיוויון, סביבה, מניעת אלימות וגזענות, הגברת שקיפות ושוויון הזדמנויות בחינוך הם רק חלק ממגוון הנושאים בהן עוסקת התכנית.

תהליך ההכשרה בתכנית משלב למידה יישומית של סוגיות חברתיות מרכזיות על ידי אנשים מעוררי השראה, המקדישים את חייהם לקידום שינוי חברתי.
​הפעילות החברתית משלבת ליווי והנחייה ע"י אנשי מקצוע מנוסים.

 

לעשות
במתחברים מקיימים הסטודנטים פעילות קהילתית, חברתית וציבורית במסגרת ארגונים חברתיים מובילים בתחומם והופכים לשותפים בעיצוב פני החברה והכלכלה בישראל.
הפעילות בתכנית מותאמת לסטודנטים מכל תחומי הלימוד ומכל סוגי התארים. הפעילות נוגעת לקשת נרחבת של מיומנויות, כך שכל סטודנט יכול למצוא את הפרויקט המעניין והמתאים לו: הדרכה, שיווק, אסטרטגיה, חונכות, קידום מדיניות, יזמות, התמחויות ועוד. הסטודנטים זוכים להעשיר את ארגז היכולות והמיומנויות שלהם ולצבור ניסיון משמעותי שיהווה קרש קפיצה לעולם התעסוקה.

 

להשפיע
מתחברים היא הזדמנות להיות חלק מקהילה סטודנטיאלית משפיעה, לקחת חלק במאמץ חברתי ולהיות שותפים בעיצוב פני החברה והכלכלה בישראל. להיות סטודנט זו זכות, שבצידה גם אחריות. הזכות להשקיע במצוינות ובהתפתחות אישית. האחריות היא להחזיר לחברה, לקחת חלק בשיפור ובהתמודדות עם האתגרים. 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>