נקודות זכות למען הקהילה בחרבות ברזל

האוניברסיטה מעניקה צוברת נקודות זכות למען הקהילה  


יחד עם הודעת ראשי האוניברסיטאות על דחיית פתיחת שנת הלימודים, האוניברסיטה מציעה לסטודנטים אפשרויות להשתלב בפעילות שתומכות בחזית האזרחית ומזכה את הסטודנטים בנקודות זכות. 


הצוותים המקצועיים של האוניברסיטה נמצאים בקשר שוטף עם הארגונים על מנת לעדכן ולהתאים את הפעילויות המוצעות לסטודנטים: 

החל מפעילות הנגשת ידע לקהילה ולתושבי קו העימות  : לגיל השלישי, לצעירים ולבני נוער ולאנשים בעלי צרכים מיוחדים ועד סיוע בחקלאות וסיוע לחיזוק התשתיות הארגוניות של ארגונים ללא מטרות רווח שנפגעו כתוצאה מהמלחמה. בימים אלו מוצע לסטודנטים להשתלב בפעילויות בחקלאות בדרום ובמרכז, ובמוקדים בהם נקלטו מפונים : טבריה, ים המלח, אילת, ותל אביב . הרשימה תתעדכן בהתאם למצב ותתואם לצרכים המשתנים. 

הפעילות מהווה הרחבה לפעילות המוצעת לסטודנטים במסגרת חוק לעידוד פעילות למען הקהילה שיזמה ח"כ מירב בן ארי ונותנת לסטודנטים אפשרות לתרום למאמץ הלאומי ולהתמודד עם אתגרי השעה. על פי המתווה, סטודנטים לתואר ראשון יכולים להשתלב בקשת רחבה של פעילויות שנותנות מענה לצרכים שנוצרו בעקבות המלחמה ולקבל  הכרה ב 2 נ"ז. על פי החוק, ההכרה בנ"ז מוענקת גם לסטודנטים המשרתים במילואים. 

רשימת הפעילויות גובשה בשיתוף פעולה עם מספר תכניות ויחידות באוניברסיטה הפועלות בשגרה למען מטרות חברתיות ולמען הקהילה: 
דקאנט להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות, הנציבות לשיוויון, מגדר וקהילה, הדקאנט לחדשנות. תכנית מתחברים, אוניברסיטה בעם, עיר אקדמית ותוך שיתוף פעולה עם פיקוד העורף, מיזמים וארגונים הפועלים בפריפריה הגיאוגרפית ולמען תושבי העוטף. 

המערך יתמוך בצרכי העוטף, גם כשיתחדשו הלימודים במסגרת קורסים אקדמיים משלבי עשייה חברתית. במסגרת תכנית המלגות של האוניברסיטה ובמסגרת החוק לעידוד מעורבות סטודנטים בקהילה.  


בתקווה שנוכל, בכוחות משותפים, להתמודד עם אתגרי השעה ולחזק את החזית האזרחית של ישראל.
 

להרשמה ופרטים נוספים לחצו כאן>>

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>