מיד ליד -קבוצה למסירת חפצים בקמפוס אוניברסיטת תל אביב

בואו למצוא בית חדש לחפצים הישנים שלכם! בקבוצת הפייסבוק "מיד מיד" ניתן לפרסם פריטים למסירה ולעזור לחבריכם בקהילת האוניברסיטה

קבוצת הפייסבוק "מיד ליד" הוקמה במסגרת הפרויקט "בר שימוש" של תכנית מתחברים, כחלק מהיחידה למעורבות חברתית. במסגרת הפרויקט יצרו הסטודנטים קבוצת פייסבוק המאפשרת מסירת חפצים בין סטודנטים וצוות האוניברסיטה. המטרה של הפרויקט היא לעודד שימוש חוזר במוצרים, וכך למנוע צריכה מוגברת של מוצרים חדשים וזריקה של חפצים ישנים, ובכך לתרום לאיכות הסביבה.

 

הפרויקט מבקש למלא מספר צרכים שונים של צוות האוניברסיטה ושל סטודנטים רבים באוניברסיטה.

סטודנטים רבים עוברים לתל אביב ומוצאים את עצמם זקוקים לכלים ואביזרים שונים. בנוסף, אבות הבית באוניברסיטה משתמשים בפלטפורמה שלנו כדי למסור חפצים שכבר אינם בשימוש, במקום לאחסן או לזרוק אותם.

 

הקבוצה שונה מקבוצות מסירה אחרותמ בכך שהמסירה מיועדת להתרחש בשטח הקמפוס. כך האינטראקציה מוגבלת לאזור אחד, ונוח יותר לתאם זמני מסירה כאשר מגיעים ללימודים או לעבודה באופן יומיומי.

 

חזון לעתיד:

 

השאיפה ליצור שיתוף פעולה שוטף עם אבות הבית באוניברסיטה, על מנת שיפרסמו בקבוצה באופן קבוע את הציוד המיועד לזריקה. סטודנטים שנזקקים לציוד יוכלו להנות ממנו, והאוניברסיטה לא תיאלץ לזרוק ציוד או לבזבז עליו מקום אחסון.

 

קבוצת הפייסבוק פעילה וזמינה לכולם ואתם מוזמנים להצטרף ולקחת בה חלק:

https://www.facebook.com/groups/4822203604496151

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>