תכנית 'מתחברים' יוצאת לדרך

בואו לבחור את המסלול המתאים לכם להשפעה חברתית ואזרחית

 

היחידה למעורבות חברתית משיקה את תכנית מתחברים ומזמינה אתכם, הסטודנטים, לבחור את המסלול המתאים לכם להשפעה אזרחית ולמעורבות חברתית, וגם לקבל: מלגה אטרקטיבית, שורה מוצלחת בקורות החיים, היכרות עם אנשי מפתח מעוררי השראה וחוויה של קהילה סטודנטיאלית משפיעה.

 

סטודנטים המעוניינים להוביל שינוי חברתי, מוזמנים לנתב את הידע, הכישורים והאיכויות שלהם לפעילות חברתית בעלת פוטנציאל השפעה על העתיד של כולנו. במתחברים, תשתלבו בפעילות בארגונים מובילים לשינוי חברתי, תלמדו על החברה בישראל, תתנסו בפעילות חברתית, תפתחו מיומנויות חדשות ותשפיעו בנושאים חברתיים אקטואליים. 

 

במה עוסקת התכנית? צדק חברתי, אי שיווין, סביבה, גזענות, אלימות, שקיפות, חינוך הם רק חלק ממגוון הנושאים המוצעים לכם, הסטודנטים. תהליך ההכשרה בתכנית משלב למידה יישומית של סוגיות חברתיות מרכזיות על ידי אנשים מעוררי השראה. הלמידה תמשיך גם בשטח במהלך הפעילות החברתית ע"י אנשי מקצוע מנוסים.

 

חסר לכם ניסיון מקצועי רלוונטי לשוק התעסוקה? במתחברים תפעלו במסגרת ארגונים חברתיים מובילים בתחומם ותתנסו בקשת של מיומנויות על פי בחירתכם: הדרכה, שיווק, אסטרטגיה, חונכות, קידום מדיניות, יזמות, התמחויות ועוד. במתחברים תוכלו להעשיר את ארגז היכולות והמיומנויות שלכם ולצבור ניסיון משמעותי שיהווה קרש קפיצה לעולם התעסוקה.

 

 מתחברים היא הזדמנות להיות חלק מקהילה סטודנטיאלית משפיעה, לקחת חלק בשינוי חברתי ולהיות שותפים בעיצוב פני החברה והכלכלה בישראל.

 

הפעילות בתכנית מותאמת לסטודנטים מכל תחומי הלימוד ומכל סוגי התארים. מספר המקומות מוגבל.

 

מוזמנים להכיר את מתחברים , את הפרויקטים, לקבל תשובות לכל השאלות ולהירשם לתכנית.

 

ההרשמה לתכנית מתקיימת בין התאריכים:

22.10 – 19.10

 3.11 – 27.10

 

* אנו מודים לאגף השיווק, לאגודת הסטודנטים ולחברת נכס על הסיוע בשיווק התכנית.

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>